خريد كولرگازي ميتسوبيشي اينورتر

خريد كولرگازي ميتسوبيشي اينورتر .

خريد كولرگازي ميتسوبيشي اينورتر

خريد كولرگازي 18000 ميتسوبيشي

خريد كولرگازي 18000 ميتسوبيشي

كولرگازي و اسپليت ديواري كم مصرف ميتسوبيشي الكتريك با بهرمندي از كمپرسور روتاري مجهز به كيت اينورتر (تغيير دهنده دور موتور) و نيز برخورداري از گاز مبرد R410a داراي رده انرژي A مي باشد. كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك مناسب براي استفاده در مناطق آب و هوايي معتدل مي باشد (مانند تهران و ساير شهرهايي كه حداكثر دماي تابستان حدود 40 درجه دارند). كولرگازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك در ظرفيت 18 هزار مناسب براي استفاده در فضاهاي مسكوني با متراژ حداكثر 45 متر مربع، استفاده در فضاهاي اداري با متراژ حداكثر 30 متر مربع و استفاده در فضاهاي فروشگاهي با متراژ حداكثر تا 20 متر مربع مي باشد (تمامي متراژهاي پيشنهادي براي ارتفاع سقف استاندارد 2.8 متر و شرايط ساختماني نرمال مي باشد. بديهي است كه وجود آيتم هايي مانند پنجره هاي بزرگ و آفتاب خور، حضور وسايلي كه كاركرد آن ها توليد گرما كند، تعداد افراد حاضر در اتاق بيشتر از 4 نفر، و ... باعث تغيير در متراژهاي پيشنهادي مي شود). كليه مدل هاي كولر گازي و اسپليت ميتسوبيشي الكتريك داراي ضمانت نامه شامل 5 سال گارانتي كمپرسور و 24 ماه گارانتي قطعات مي باشد.

خريد كولرگازي 18000 ميتسوبيشي

سيستم تميز كردن آسان جهت صرفه جويي در مصرف انرژي

با استفاده از كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك، كاربر بدون نياز به افراد متخصص و ابزار خاص به راحتي توانايي تميز نمودن دستگاه را دارا مي باشد كه اين امر موجب صرفه جويي در زمان و هزينه ها و نيز افزايش بهره وري دستگاه مي گردد.

فيلتر گياهي كاتيشن پلاس

كاتيشن يه ماده گياهي از برگ چاي سبز و داراي دو خاصيت آنتي اكسيداني و آنتي ويروسي مي باشد. علاوه بر اين، داراي خواص ويژه و عالي تصفيه هوا است كه به منظور بهبود كيفيت هوا و جلوگيري از پخش ذرات باكتري، ويروس و قارچ در محيط با تكنولوژِ جديد ميتسوبيشي الكتريك، ذرات كاتيشن گياهي به صورت مولكولي در اين فيلتر به كار رفته است. اين فيلتر به آساني با آب سرد شسته شده و احيا مي گردد و بيش از 10 سال قابل استفاده مي باشد.

فيلتر تصفيه دوبل

كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك با استفاده از اين فيلتر استاتيكي قوي قادر است تا غبار و ذرات ريز نظير گرده گياهان، قارچ و انگل كه سبب حساسيت و آلرژي مي گردد را جذب نمايد. اين فيلتر ذراتي به كوچكي يك صدم ميكرون را جدب مي نمايد. ويژگي ديگر اين فيلتر از بين بردن بوهاي نامطبوع در محيط مي باشد.

حالت اتوماتيك

اين حالت بعنوان روشي آسان براي آرامش شما پيشنهاد مي گردد. در اين حالت دمپرهاي توزيع هوا و فن در كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك بصورت اتوماتيك جهت و ميزان هوا را در بهينه ترين حالت قرار مي دهد. اين باعث مي شود تا ايده آل ترين درجه حرارت در كوتاه ترين زمان حس گردد.

سرمايش قوي و سريع

با فعال شدن اين حالت در كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك، سرعت فن افزايش مي يابد (به ميزان 10 % بيشتر از حالت سرعت بالاي فن). پس از 15 دقيقه كه دستگاه با حداكثر قدرت سرمايش مورد نياز را تأمين نمود، به حالت عادي باز ميگردد.

سرمايش اقتصادي

در كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك با فعال شدن اين حالت جهت جريان هوا بر اساس دماي خروجي دستگاه به صورت اتوماتيك تنظيم مي گردد. در اين حالت افزايش 2 درجه سانتي گراد نسبت به دماي تنظيم شده بدون كاهش آسايش، موجب بهينه سازي مصرف انرژي تا 20% مي گردد.

جريان هواي وسيع و طولاني

كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك داراي 42 حالت توزيع هوا به صورت اتوماتيك مي باشد. كه تركيبي از 6 حالت به صورت بالا و پايين و 7 حالت به طرفين مي باشد. همچنين پرتاب باد طولاني تا 12 متر موجب گرديده كه دستگاهي متفاوت در اختيار مصرف كنندگان قرار گيرد.

فوق آرام

كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك با بهترين تكنولوژي روز دنيا موفق گرديد دستگاه هايي آرام و بي صدا تر از حتي يك زمزمه در اختيار مصرف كننده قرار دهد تا آرامش بيشتري را فراهم نمايد.

قابليت كاركرد در دماهاي مختلف

دستگاه هاي ميتسوبيشي الكتريك در مدل هاي سرد و گرم قابليت كاركرد از دماي 10 - درجه تا 46 + درجه سانتي گراد و دستگاه هاي سرد قابليت كاركرد تا دماي 52 + درجه سانتي گراد را دارا مي باشند.

عيب ياب اتوماتيك

كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك مجهز به سيستم عيب ياب اتوماتيك مي باشد. در اين سيستم چراغ هاي LED تعبيه شده روي يونيت داخلي در صورت بروز هر گونه ايراد احتمالي در عملكرد دستگاه شروع به چشمك زدن مي نمايد كه اين امر موجب مي گردد سرويسكار با توجه به كد خطايي كه دستگاه اعلام مي كند با سرعت و دقت بيشتري نسبت بهر فع ايراد اقدام نمايد.

شير كنترل جديد LEV

كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك با استفاده از شير LEV جريان مبرد را بر اساس ظرفيت مورد نياز محيط به صورت اتوماتيك تنظيم مي نمايد. زماني كه بار برودتي يا حراراتي كمتر مورد نياز است، سوزن شير پايين مي آيد و عبور مبرد در مسير را محدود مي سازد، در نتيجه حجم جريان گاز كاهش مي يابد. در اين روش گردش جريان مبدل بهينه مي گردد در نتيجه دستگاه عملكرد بهينه تر و اقتصادي تر دارد.

ضد خوردگي

تمام بدنه يونيت خارجي كولر گازي و اسپليت اينورتر ميتسوبيشي الكتريك با پوشش ويژه ضد خوردگي پوشانده شده است تا در برابر شرايط محيطي و ذرات معلق در هوا، دچار خوردگي و پوسيدگي نگردد.


برچسب: كولرگازي 18000،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۷:۴۶ توسط:ميتسوبيشي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :